głos pyrzyckiej młodzieży

Co obejrzycie w kinie PDK w najbliższy weekend?

W ten weekend w pyrzyckim kinie dwie propozycje. Jedna z nich to polska komedia romantyczna, druga zaś to film historyczny, którego akcja toczy się podczas II wojny światowej.

Całe szczęście

W spokojne i uporządkowane życie Roberta – muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa – niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness – Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Czy uda im się odnaleźć całe szczęście?

W rolach głównych zobaczymy Romę Gąsiorowską jako Martę Potocką oraz Piotra Adamczyka jako Roberta Turskiego. Teledysk do promującej film piosenki, śpiewa Margaret. A zdjęcia do filmu kręcono w Pucku i Wejherowie.

Na ten seans zapraszamy:
16 marca – godz.17.00 oraz 19.00
17 marca – godz. 17.00 i 19.00

Kurier

Sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego – „Kuriera z Warszawy”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

W nowym filmie Pasikowskiego zobaczymy międzynarodową obsadę. Tym razem gwiazdy polskiego kina ustąpiły z pierwszego planu, dając pole do popisu początkującym artystom. Na ekranie zobaczymy m.in. Philippe Tłokińskiego, znanego dotychczas z telewizyjnych seriali i ról drugoplanowych oraz Patrycję Volny znaną z pierwszego, polskiego serialu Netflix’a – 1983.

Na ten film zapraszamy:
16 marca – godz. 15.00
17 marca – godz. 15.00

 

Anna Lemparty
Foto: materiały producenta