głos pyrzyckiej młodzieży

Dwumecz z Koszalinem. Juniorzy fantastyczni, kadetom zabrakło szczęścia

W hali pyrzyckiego OSiR-u odbyły się dwa siatkarskie mecze. Rywalizowały zespoły kadetów i juniorów, naprzeciwko siebie stanęły drużyny LKMS ŻAK ESPADON Pyrzyce oraz UKS Bronek Koszalin.

Jako pierwsi na placu boju stanęli kadeci. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna z Koszalina, która wygrała 2:3, mimo początkowej przewagi drużyny z Pyrzyc (nasi młodzi siatkarze prowadzili już 2:0 w setach). Siatkarze UKS-u doprowadzili do stanu 2:2 w setach i o wszystkim zadecydował tie break. W nim wyraźną przewagę miał zespół z Koszalina i to on, wyszedł zwycięsko z hali.

Z kolei drugi pojedynek (mecz juniorów) zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Rezultat nie odzwierciedla poziomu meczu, od samego początku toczyła się zacięta walka o każdy punkt. Kluczową rolę odegrała zagrywka, która naszej drużynie przyniosła wiele punktów i to zespół z Pyrzyc mógł cieszyć się ze zwycięstwa.