głos pyrzyckiej młodzieży

DZIESIĘĆ bramek w meczu Sokoła! Emocji nie brakowało

Porażka w rozgrywkach Ligi Juniorów. Drużyna Sokoła podejmowała ekipę Pogoni Barlinek. Mimo że pierwsi strzeliliśmy bramkę, gra naszej drużynie się nie kleiła. Proste błędy w defensywie spowodowały, że do przerwy Sokół przegrywał 1:2.

W drugą połowę lepiej wszedł zespół gości, strzelając szybko bramkę na 1:3. Nie minęło wiele czasu, a wynik zmienił się na 1:5. Nagle nastąpiło przebudzenie w ofensywie i pyrzyczanie zaczęli zdobywać gole, zmieniając wynik na 4:5! Wśród kibiców pojawiła się nadzieja na remis. Niestety, akcje nie zamieniły się na gole. W ostatnich minutach gry, sędzia podyktował rzut wolny w okolicy pola karnego dla naszych rywali. Po bardzo mocnym strzale piłka wpadła do bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:6.

Na relację z potyczki zapraszają Maja Sytnik i Paulina Gronkowska.