głos pyrzyckiej młodzieży

Jedziemy kibicować! Pogoń gra z Legią

Już dziś o godzinie 20:30 Pogoń Szczecin podejmie na własnym stadionie Mistrza Polski, Legię Warszawa. Mówi się o tym meczu jako hicie 15 kolejki Lotto Ekstraklasy.

Pogoń, która w ostatnich 5 meczach zdobyła 12 punktów, jest w znakomitej dyspozycji. Z kolei Legia w tym sezonie jest niepokonana na wyjeździe. Kibice Portowców wierzą jednak w zwycięstwo, do godziny 13:00 zostało kupionych ponad 12 000 biletów na to spotkanie! Możliwe, że na Twardowskiego dzisiejszego wieczoru będzie komplet publiczności.

W obecnej kolejce, tak jak poprzedniej, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przed pierwszym gwizdkiem z głośników zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego. Kibice będą śpiewać wszystkie cztery zwrotki. Dodatkowo klub zorganizował „baloniadę”. Kibice ze strefy I i III w trakcie wychodzenia piłkarzy na murawę oraz podczas hymnu ułożą z balonów ogromną biało-czerwoną flagę. Jedno jest pewne: mobilizacja kibiców Dumy Pomorza jest ogromna! Czy 12 zawodnik pomoże Portowcom wygrać to spotkanie? My wierzymy, że tak! Mamy nadzieję, że trzy punkty zostaną dzisiaj w Szczecinie!

Paulina Gronkowska