głos pyrzyckiej młodzieży

Kolejne zwycięstwo Sokoła!

2 czerwca drużyna Sokoła Pyrzyce rozgrywała mecz z Klonem Krzęcin. W pierwszych 15 minutach spotkanie
wydawało się wyrównane. Były ładne zagrania i sytuacje bramkowe, ale nie kończyły się golem. Nie minęło
jednak wiele czasu, a kibice zobaczyli pierwszą bramkę! Pyrzyczanin popisał się celnym strzałem. Do przerwy
udało się doprowadzić wynik do 2:0. Jeden z piłkarzy przechytrzył bramkarza i posłał piłkę w stronę bramki
chociaż golem się to nie skończyło. Obrońca drużyny przeciwnej wybił piłkę z linii bramkowej. Na szczęście
zawodnik Sokoła był gdzie powinien i zakończył akcje golem! W drugiej połowie tez było ciekawie. Zobaczyliśmy
jeszcze jedną bramkę naszego zespołu i czerwoną kartkę dla przeciwników. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla
gospodarzy. Dzięki 3 punktom zakończył sezon na pozycji lidera.

Na rozmowę z kapitanem drużyny Łukaszem Zaborowskim zaprasza Paulina Gronkowska.