głos pyrzyckiej młodzieży

Sokół rozpoczął rundę wiosenną od porażki

W meczu inaugurującym rundę wiosenną Szczecińskiej Ligi Okręgowej Sokół Pyrzyce na własnym stadionie podejmował drużynę Białych Sądów, która zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli. Po zimowej przerwie w rozgrywkach obie drużyny chciały od zwycięstwa zacząć drugą połowę sezonu.

Oba zespoły w całym meczu miały wiele sytuacji strzeleckich. Już na początku spotkania jedną z nich wykorzystał zawodnik gości, Sebastian Inczewski i zmienił wynik na 0:1. Gospodarze walczyli i dawali z siebie wszystko, wydawało się, że to oni przeważali w całym meczu. Brakowało jednak skuteczności. Raz, po ciekawej akcji pyrzyckiego teamu, kapitan Sokoła wpakował piłkę do bramki rywalki, ale sędzia odgwizdał spalonego i gol nie mógł zostać uznany.

Pod koniec meczu zespół nie miał nic do stracenia i przeszedł w bardziej ofensywny typ gry, ale nie przyniosło to efektu. Pierwszy mecz rundy wiosennej niestety nie był udany dla Sokoła, który nie powiększył swoje dorobku punktowego. Nasi piłkarze przegrali 0:1.

Wyjściowy skład Sokoła Pyrzyce: Wiktor Stankiewicz (bramkarz), Kamil Malinowski, Patryk Filipowicz, Konrad Kluska, Eryk Kantor, Piotr Kaczyński (trener), Ireneusz Dubik, Rafał Mogielski, Jakub Godyń, Łukasz Zaborowski (kapitan), Michał Pawlik.