głos pyrzyckiej młodzieży

Weekendowe oglądanie

Na co wybrać się w najbliższy weekend do pyrzyckiego kina? Do wyboru jest komedia romantyczna oraz film dla najmłodszych, który w zeszłym tygodniu cieszył się dużą popularnością. Druga z pozycji to szansa na wyjątkowy seans dla spóźnialskich.

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

Gerda, by uratować uprowadzonych rodziców i brata musi poprosić o pomoc swoją dawną rywalkę, Królową Śniegu. Film dedykujemy dla najmłodszych, ale nie tylko. W polskiej wersji językowej swojego głosu użyczyli m.in. Agata Kulesza jako Królowa Śniegu czy Natalia Szroeder jako Gerda. Czy głównej bohaterce filmu się uda? Co będzie musiała zrobić, aby uratować swoją rodzinę? Wszystkich ciekawskich zapraszamy do kina w Pyrzyckim Domu Kultury 12 stycznia na godz. 15.00.

Pech, to nie grzech

Bizneswomen Natalia nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się miłosnym uniesieniom. Pewnego dnia staje się świadkiem zakładu swojego przyjaciela i jego narzeczonej, o to że przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, kobieta wpada w romantyczną intrygę. W konsekwencji wpada w ramiona amanta z branży komputerowej, Adama. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy między Natalią a Adamem zrodzi się jakieś większe uczucie? Na ten seans zapraszamy 12 stycznia na godz. 17.00 oraz godz. 19.00.

Z powodu finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy kino PDK w niedzielę 13 stycznia będzie nieczynne.

 

Anna Lemparty