głos pyrzyckiej młodzieży

Nasze studio

Nasze studio to dwa niewielkie pomieszczenia znajdujące się na drugim piętrze Pyrzyckiego Domu Kultury. Spełnia wymogi niezbędne do nagrywania wysokiej jakości dźwięków.

Jedno z pomieszczeń pełni funkcję studio redakcyjnego, w którym odbywały się będą rozmowy dziennikarzy z zaproszonymi gośćmi, wywiady oraz nagrania, które będą się ukazywały na stronie internetowej rozgłośni. Również tutaj będą się odbywały rozmowy nadawane na żywo.

W tej części naszego studio można również prowadzić prace związane z nagrywaniem wokalu oraz instrumentów muzycznych dla muzycznych produkcji.

Druga część studio to zaplecze techniczne, w którym znajdują się komputery z profesjonalnym oprogramowaniem oraz wszelkiego rodzaju miksery do korekcji dźwięku.

Oba pomieszczenia, pomimo że przedzielone ścianą, są ze sobą zintegrowane. Duża część ściany to szklany element, dzięki czemu możliwa jest komunikacja pomiędzy redaktorami a zespołem technicznym.

Powierzchnia studio to blisko 30 metrów kwadratowych powierzchni, w której umieszczone zostały profesjonalne urządzenia pozwalające na tworzenie materiałów dźwiękowych o rozmaitym charakterze.