głos pyrzyckiej młodzieży

Policja na tropie wandala

Kto niszczy ogrodzenie i siedziska na pyrzyckim stadionie? Według nieoficjalnych informacji, policja jest na tropie winowajcy. O sprawę zapytaliśmy rzecznika prasowego miejscowej komendy.

Do aktów wandalizmu na stadionie dochodziło pod koniec ubiegłego roku. Zniszczone zostały między innymi siedziska oraz ogrodzenie. Zarządca obiektu, pyrzycki OSiR, o sytuacji poinformował policję. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mundurowi ustalili już winnego chuligańskich wybryków. Oficer prasowy w Komendzie Powiatowej, mł. asp. Marcelina Pałaszewska nie potwierdza tej informacji, zapewnia jednak, że policja pracuje nad wyjaśnieniem sprawy.

– Prowadzone są postępowania w związku z wykroczeniami – informuje.

Już wcześniej pracownicy OSiR-u apelowali do ewentualnych świadków o informacje na temat wandali. Jak czytamy na facebookowym profilu zarządcy stadionu, wyrwane zostały przęsła z ogrodzenia płyty głównej oraz betonowe elementy z ogrodzenia okalającego stadion. Chuligani nie oszczędzili również wiat odrywając drewniane panele osłonowe, jak również rozpalając ognisko.

 

Foto: źródło FB OSiR