głos pyrzyckiej młodzieży

Kultowa komedia wraca na ekrany kin. Przyjdź do kina PDK na Kogel Mogel 3

Kogel Mogel to polski film fabularny z 1988 w reżyserii Romana Załuskiego. W 1989 powstała kontynuacja filmu pt. Galimatias, czyli Kogel Mogel 2, a 30 lat później – trzecia część pt. Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Ten film już w ten weekend w kinie PDK.

Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej historii przejdzie do historii.

Na ekranie zobaczymy twarze znane z poprzednich części m.in. Grażynę Błęcką-Kosalską czy Ewę Kasprzyk. Ale także nowe postacie, w których rolę wcielą się m.in. Maciej Zakościelny oraz Aleksandra Hamkało.

Na ten film zapraszamy do kina PDK:

26 stycznia o godz. 15.00, 17.00 oraz 19.00
27 stycznia o godz. 15.00, 17.00 oraz 19.00

 

Anna Lemparty